Ubytování

První ložnice

První ložnice je v patře a je zařízená v selském stylu, obložená dřevem a přiznaným původním kamenem. Vybavená TV s plochou obrazovkou. Součástí je manželská postel a tři jednolůžka. Výhled ze dvou oken je do obce. Pokoj je pro 5 osob.

Druhá ložnice

Druhá ložnice je v patře a je částečně obložena dřevem. Vybavená TV s plochou obrazovkou. Součástí je manželská postel a 2 jednolůžka. Výhled je na část obce. Pokoj je pro 4 osoby.

Třetí ložnice

Třetí ložnice je v patře a je částečně obložena dřevem. Součástí pokoje jsou 2 jednolůžka. Výhled ze střešního okna je do zahrady. Pokoj je pro 2 osoby.

Obývací pokoj

Obývací pokoj je v přízemí a je osazen francouzským oknem s přímým výstupem na terasu. Obývací pokoj je vybaven Smart TV s plochou obrazovkou, rohovou sedací soupravou, která je využívána jako přistýlky a jídelním stolem pro 8 osob.

Kuchyň s jídelnou

Chalupa je vybavena kompletně zařízenou velkou kuchyní. Vybavenou indukční varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, lednicí s mrazícím boxem, mikrovlnnou troubou, kávovarem DeLonghi a TV s plochou obrazovkou. Samozřejmostí jsou sklenice, hrnce, příbory a vše potřebné pro vaření. Součástí kuchyně je i velký jídelní stůl pro 8 osob a dokonalou atmosféru doplňuje kachlová pec.

Koupelny

V objektu se nacházejí 2 koupelny. V přízemí i v patře jsou koupelny vybaveny umyvadlem, sprchovým koutem a WC. V přízemí je součástí koupelny i infra sauna pro 4 osoby. Toaletní papír, ručníky a mýdlo je samozřejmostí.

Přistýlky

Přistýlky jsou v přízemí v obývacím pokoji. Jako přistýlka je využívána rozkládací sedačka pro 2 osoby.